Smart Wi-Fi LED Filament sijalica E27 5W Nedis WIFILF10GDA60
Klikni za uvećanje
Nedis
1,299 RSD
Nije dostupno
Količina:
📋Karakteristike
Nedis Smart Wi-Fi LED Filament sijalica Model: WIFILF10GDA60 Tip sijaličnog grla: E27 Dimenzije: prečnik: 60 mm, dužina: 110 mm Promena boje: dimovana bela, topla bela Snaga: 5 W Svetlosni fluks: 500 lm Boja svetlosti: 2200 K Radna temperatura: -20 - 45 °C Aplikacija: Dostupno za Android i iOS Radni vek: do 20000 h Broj uključivanj i isključivanja utiče na radni vek
📖Opis proizvoda
🚚Dostava
Vreme slanja
2 - 3 radna dana
Težina paketa
0.20 kg
Status dostave
📦 Dostava se naplaćuje prema cenovniku
Cenovnik dostave
Težina (kg)Cena (RSD)
do 0.5 kg430 RSD
do 2 kg430 RSD
do 5 kg490 RSD
do 10 kg670 RSD
do 20 kg910 RSD
do 30 kg1,070 RSD
do 50 kg1,300 RSD
Za pakete preko 50kg dostava se obračunava: cena za 50kg + cena za ostatak prema cenovniku
Brza dostava
Dostavu vrši kurirska služba
Ocene kupaca
0.0
0 recenzija
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Recenzije korisnika (0)
Još nema recenzija za ovaj proizvod.
Budite prvi koji će ostaviti recenziju!
📄Deklaracija
Naziv proizvoda:Smart Wi-Fi LED Filament sijalica E27 5W Nedis WIFILF10GDA60